Меню
Ваш кошик

Галерея виконаних робіт

Що кажуть люди

FAQ

Компанія Sunguard надає широкий асортимент віконних профілів для квартир, котеджів, заміських будинків.
В асортименті присутні як стандартні вікна, так і нестандартні.
Можливе виготовлення вікон різних форм і розмірів.
Компанія пропонує більше 1500 склопакетів різних параметрів, що здатні задовольнити будь-які потреби.
Величезна кількість додаткових опцій: провітрювання, антимоскітні сітки, ламінування різних кольорів.
Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa і MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.
Безготівковими для юридичних осіб:
Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.
При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.
Також розрахуватись за товар можна готівкою у магазині за адресою м. Львів, вул. Сихівська, 4.

Стандартна ширина міжкімнатник дверей 60, 70, 80, 90 см. Стандартна висота- 200 см. Отвір в який вставлятиметься дверка має бути розрахований на розмір дверного полотна, дверної коробки і приблизно 3-4 см- запас.

Наприклад, Вам потрібно вирахувати ширину пройому для дверного полотна шириною 70 см. Для цього додаєм:

70см(ширина полотна)+ 3см(короб ліворуч)+ 3см(короб праворуч)+ 4см(запас)= 80 см(оптимальна ширина отвору для дверки)

Що ж сказати про вхідні двері?

У вхідних дверях ширина коливається від 850 мм до 980 мм. Висота: 2040- 2050 мм.При розрахунку все так само, враховується розмір полотна, коробки і запас.

Сучайсний Дім в місті Івано-Франківськ готовий запропонувати вам велику кількість дверей, як міжкімнатних, так і вхідних. В нашому офісі ви зможете переглянути каталог по міжкімнатних і вхідних дверях, обрати модель дверей та колір. Також пропонуємо вам наших майстрів які допоможуть у замірі та монтажі нових, красивих, надійних дверей, на ваш смак.

Часто люди замовляють класичні варіанти. Зважайте, що зазвичай вони виготовлені з тонкого матеріалу, який не здатен належним чином захистити приміщення від сонячних променів.
Якщо ви купуєте тканинні жалюзі переважно, щоб захиститися від інтенсивного сонячного світла, варто розглянути можливість взяти прогумовані моделі – вони дорожчі, але на 100% ефективні.
Якщо ви дбаєте про сучасний стиль вашої квартири, слід розглянути міні-жалюзі. Вони встановлюються у віконну раму чи на планку біля скла. У них також є бічні напрямні, що гарантують більше затемнення приміщення.
Дуже важливо правильно вибирати кольорові ролети – не тільки через декоративність, а й ступінь затемненості, який вони дають. Світлі варіанти можуть пропускати приблизно на 30% більше сонячних променів, ніж темні.
Врахуйте наші рекомендації, якщо вас цікавлять тканинні ролети Львів. Зробіть замовлення на сайті чи зателефонуйте нам. Ми залюбки відповімо на ваші питання, допоможемо визначитися з вибором, а також оформити покупки. Хай ролети довго милують око й будуть функціональною прикрасою ваших кімнат.