Меню
Ваш кошик

Вертикальні жалюзі

Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)

Вертикальні жалюзі ― це одні з найбільш популярних виробів, які використовують для оформлення віконних отворів в офісах та інших громадських місцях. Легкість в експлуатації, мінімалістичний зовнішній вигляд та довговічність це те, що спричинило постійний ріст попиту на вироби. Такі моделі давно вважаються позачасовою класикою, яка ніколи не виходить із моди.

Жалюзі такого типу складаються з вертикально розташованих пластин, підвішених до спеціального карниза. В нижній частині ламелі з'єднані за допомогою пластикового ланцюжка. Найбільш популярними матеріалами для виготовлення поздовжніх планок є алюміній, пластик та тканина. Кожен з них має свої переваги та недоліки, які слід враховувати під час купівлі.

Види вертикальних жалюзі

Як було згадано раніше, для виробництва подібних товарів зазвичай використовують три види сировини. Нижче ми детальніше опишемо особливості кожного:

  1. Тканинні жалюзі ― найбільш популярний тип. Широкий асортимент, невисокі ціни та зручне використання зробили їх товарами номер один у списку покупок користувачів. Саме вони забезпечують хороший захист від сонця та ідеально гармоніюють з будь-яким стилем. Завдяки своїй невеликій вазі, вони не створюють навантаження на карниз.

  2. Пластикові жалюзі ― зазвичай їх встановлюють в громадських закладах, де існують підвищені вимоги до гігієни: аптеках, поліклініках, лікарнях. Річ у тому, що їх надзвичайно легко очищувати та дезінфікувати. Ще одним їхнім плюсом є те, що вони не підтримують горіння та не стають джерелом виникнення пожежі.

  3. Алюміній ― ціна на жалюзі вертикальні з цього металу зазвичай вища, від інших. Вони вирізняються довговічністю, стійкістю, міцність, надійністю та легкістю в експлуатації. Однак, їм не притаманна універсальність. Такі “штори” актуальні для певних стилів, як, наприклад, хай тек.

За типом ламелей виділяють суцільні, перфоровані на ниткові вироби. Перший вид має класичний вигляд та цілісну конструкцію. Перфоровані жалюзі характеризуються наявністю отворів по всій поверхні пластин. Ниткові, у свою чергу, складаються з довгих тонких смужок. Варто наголосити, що дві останні моделі не володіють додатковими функціями, їхня основна особливість ― це зовнішній вигляд.

Від чого залежить ціна на вертикальні жалюзі

Ціни на вертикальні жалюзі у Львові відрізняються практично у кожному магазині. Існує кілька головних чинників, які мають вплив на їхню вартість:

  1. Якість ― очевидно, що ті жалюзі вертикальні, які виготовлені з низькосортних матеріалів, не можуть коштувати дорого. В цьому випадку не йдеться лише про довговічність, але і про вплив на здоров'я. Відомо, що неякісний пластик виділяє в повітря токсичні речовини, які згубно впливають на дихальну систему мешканців будинків, провокуючи алергічні реакції та напади астми.

  2. Матеріал виконання ― придбати жалюзі на вікна вертикальні недорого можна, якщо вони виготовлені з пластику або тканини. Алюмінієві моделі зазвичай коштують дорого, тому вони користуються найменшим попитом.

  3. Продавець ― купуючи вертикальні жалюзі від виробника оптом, магазин додає до ціни кілька відсотків від вартості. Це нормальна практика, однак, існують посередники, які збільшують початкову ціну у кілька разів. Саме тому, до вибору продавця слід підходити особливо уважно, адже завжди існує ризик отримати неякісний товар та оплатити велику суму.

Щоб не стати жертвами нечесних посередників, рекомендуємо купити вертикальні жалюзі у нашому магазині.

Чому варто купити вертикальні жалюзі в нас?

Інтернет-магазин Sunguard уже багато років поспіль займає позицію лідера на ринку жалюзі. Наші вироби вирізняються довговічністю, функціональністю, якістю виконання, надійністю та безліччю інших позитивних характеристик. Саме це дозволило нам завоювати довіру багатьох клієнтів, які не тільки роблять у нас повторні замовлення, але і рекомендують наш інтернет-магазин свої друзям та родичам. Також замовники діляться своїми високими оцінками співпраці з Sunguard.

Клієнтоорієнтованість ― це те, що виділяє нас на тлі конкурентів. Ми розуміємо, що купівля будь-якого предмету для дому це відповідальне та, інколи, непросте завдання, тому готові допомогти кожному з вибором.

Якщо у вас є будь-які питання, зв'яжіться з нами за номером телефону, який вказаний на сайті. Наші консультанти нададуть відповіді на всі питання, а також проконсультують з приводу оформлення замовлення.