Меню
Ваш кошик

Штори плісе

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Штори плісе ― це ідеальні вироби для тих, хто цінує оригінальність та практичність. Ці моделі вперше з'явилися в Німеччині у минулому столітті та швидко поширилися по всьому світу. Висока функціональність, незвичайний і привабливий зовнішній вигляд та легкість в експлуатації зробили штори одними з найбільш популярних серед користувачів.

Особливості штор плісе

Багато людей ставлять питання, як виглядають жалюзі плісе та в чому полягає особливість їхньої конструкції. Вони складаються з трьох основних частин: полотна, профіля та системи управління. На вікні вони тримаються за допомогою так званих струн, які закріплюються між верхньою та нижньою планкою карнизу. Струни пронизують полотно штор та дозволяють йому переміщатися вверх та вниз.

Завдяки цьому, штори плісе можуть знаходитися у будь-якій частині вікна. Це дуже зручно, адже сонце рухається впродовж дня і часто виникає потреба захистити приміщення від променів. Плісе ідеально справиться з цим завданням.

Переваги жалюзі плісе

Якщо ви все ще вагається, чи варто купити штори плісе, просто ознайомтеся з усіма плюсами цього типу виробів. 

Штори плісе у Львові дозволяють ідеально регулювати кількість світла у приміщенні. Варто лише пересунути полотно і ви отримаєте бажаний результат. Ці вироби виготовляють з затемнених, прозорих та напівпрозорих тканин, тому кожен може обрати те, що буде ідеально відповідати його потребам.

Штори такого типу також вирізняються універсальністю. Вони підходять для всіх типів вікон і навіть тих, які мають нестандартну форму та розміри.

Незважаючи на всі переваги, ціна жалюзі плісе доступна для кожного. Якщо ви бажаєте придбати такі вироби, звертайтеся до нашого магазину за номером, який вказаний на сайті. Наші консультанти з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання.