Меню
Ваш кошик

Ролети Блекаут

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Багато людей знаходяться в пошуках штор чи ролет, які б бездоганно ізолювали світло вдень чи вночі. Такі вироби зазвичай встановлюють у спальнях чи в залах, де проводять презентації за допомогою проєктора.

З цим завданням відмінно справляться рулонні штори блекаут. Матеріал виготовлення таких виробів має особливий склад. Завдяки цьому, він не пропускає всередину приміщення ні сонячні промені, ні світло від нічних ліхтарів. 

Ролети блекаут: переваги

Тканинні ролети блекаут недарма завоювали неабияку популярність на ринку. Безліч задоволених користувачів залишають про них свої захоплені відгуки та радять вироби близьким та рідним. 

До головних переваг ролет належать:

  1. Функціональність. Згадані штори ідеально виконують своє основне завдання. Вони відмінно ізолюють денне чи нічне світло. Якщо вночі така функція дозволяє заглибитися у міцний сон, то у світлу пору доби перешкоджає перегріванню приміщення. 

  2. Естетичність та універсальність. Простий та лаконічний дизайн, яким наділені ролети блекаут, надає інтер’єру приміщенню завершеного вигляду та не перевантажує його. Крім цього, такі вироби чудово поєднуються з різними стилями, від класики до модерну. 

  3. Легкість в експлуатації. Подібні штори не потрібно прати чи прасувати. Ще на етапі виробництва тканину насичують спеціальною антистатичною речовиною, яка дієво відштовхує пил та бруд. У випадку необхідності, поверхню ролет можна протерти вологою тканиною або спеціальними вологими серветками.

  4. Довговічність. Стійкий матеріал рулонних штор не піддається негативному впливу зовнішніх чинників, як, наприклад, інтенсивне ультрафіолетове опромінення, підвищена вологість чи сухість повітря, перепад температур.

  5. Унікальність. Завдяки простому та універсальному дизайну, ролети блекаут можна встановлювати як у спальні, такі і у вітальні чи кухні.

  6. Вартість. В нашому онлайн-магазині вартість виробів типу blackout доступна кожному, а якість відповідає високим стандартам.

Для яких приміщень підходять тканинні ролети блекаут

Рулонні штори blackout встановлюють у приміщеннях, де у визначений час доби повинна панувати темрява. Зазвичай це:

  1. Спальня. Відомо, що для глибокого сну необхідно створити правильні умови. Однією з них є повна відсутність світла. За допомогою подібних ролет, можна повністю ізолювати доступ світла зовні.

  2. Дитяча. Особливо актуальні вироби для кімнат, яких сплять маленькі діти. Такі штори здатні забезпечити глибокий та міцний сон немовляти.

  3. Навчальні аудиторії, класи, офіси компаній. У таких приміщеннях часто проводяться презентації за допомогою проєкторів. Щоб слайди були чіткими, необхідно, аби у кімнаті було темно. Добитися такого ефекту можна лише опустивши рулонні штори.

Варто зазначити, що блекаут також забезпечують цілковиту приватність. Навіть у вечірню пору при увімкненому світлі, сторонні люди зовні не зможуть побачити, що відбувається всередині будинку чи квартири.

Вище перелічені основні кімнати, у яких використовують згадані штори. Однак варто зазначити, що обмежень щодо їх застосування немає. За бажання чи потреби, ролети встановлюють на кухнях, у вітальнях тощо.

Де замовити ролети блекаут в Україні?

Існує безліч онлайн-крамниць, де можна купити ролети у Львові чи по всій території України. На жаль, не всі вони пропонують відмінний товар та хорошу якість.

Рекомендуємо довіряти перевіреним торговим пунктам та замовляти вироби у нашому інтернет-магазині. В асортименті лише якісні вироби, які гарантовано прослужать велику кількість років. 

Нашу роботу оцінила велика кількість клієнтів, які залишили безліч позитивних відгуків. Команда спеціалістів магазину робить все можливе, щоб задовольнити потреби користувачів.

Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо асортименту чи послуг крамниці, зателефонуйте за номером, який ви бачите на екрані. Наші спеціалісти з радістю дадуть на них відповіді, а також проконсультують і за потреби допоможуть оформити замовлення.