Штори плісе у Львові

Жалюзі плісировані часто називають «плісе» – це одне з найцікавіших рішень серед тих, що призначені для вікон. Вони дозволяють прикрасити як стандартні віконні отвори, так і ті, що мають незвичайні форми (трапеції, трикутники, багатокутники, півкола) та місця розміщення.

Завдяки складкам ви можете закрити будь-яку вибрану частину вікна – як зверху, так і знизу. Можна змінювати розташування кількома способами. Цікаве рішення – системи з ручками, що розташовані на верхньому та нижньому контрольному жолобі. Популярні також моделі, що використовують нитку та спеціальний ланцюжок. Для людей, які цінують комфорт і зручність користування, ми пропонуємо штори плісе Львів, оснащені пружиною чи електричним механізмом.

dd97c803aad097012bca3839a664e092_gal12-768-c-90

Переваги штор плісе

Серед їхніх переваг – плавний контроль, а також можливість точно зупинити жалюзі в будь-якому положенні. Також складки дозволяють використовувати дві тканини в одній системі. Сьогодні є широкий асортимент матеріалів: прозорі, напівпрозорі та затемнені – це дозволяє вдало підібрати покриття під функцію приміщення.

Виділимо декілька основних причин, чому варто встановити жалюзі плісе:

 • вони адаптовані до всіх типів вікон (також – із незвичайними формами);
 • приваблива колекція декоративних і затемнених тканин дозволяє ідеально налаштувати штору з точки зору функціональності;
 • можливість використовувати цікаві рішення, наприклад, дві тканини в одній системі;
 • проста збірка та демонтаж;
 • висока якість використовуваних матеріалів гарантує тривале та безперебійне використання виробу;
 • простий спосіб очищення.

Залежно від типу систему можна отримати одинарні чи подвійні теплові та оптичні властивості. Одинарна плісирована тканина пропускає більше світла. Подвійна – виготовлена з двох шарів матеріалу, завдяки чому вона має кращий тепловий, сонячний і акустичний бар'єр. Додатковою перевагою штори плісе у Львові є невидимі шнури та напрямні. Якщо бажаєте створити більш ефективний тепловий «бар’єр», рекомендується додатково використовувати зовнішнє покриття, наприклад, ролети.

shtory_plisse_nestandartnye_okna
shtory_plisse_terrasa
vibiraemo-shtori-plise-dlja-plastikovih-vikon_1

Основні способи управління шторами плісе

Можна керувати ними, використовуючи:

 • шнурок;
 • ручку;
 • пульт або вимикач на стіні (якщо штори оснащені електродвигуном).

Вибираючи спосіб керування, варто зважати на те:

 • де розташовані ваші вікна;
 • як часто ви будете регулювати положення штор.

Наприклад, якщо ви шукаєте систему для мансардних вікон, які розташовані високо, то можна встановити штори плісе Львів на електричному керуванні. Це зробить користування комфортнішим, а дизайн кімнати – більш інноваційним.

Штори плісе – чудове рішення для будь-якого приміщення

Їх виготовляють із синтетичних тканин із різними властивостями. Це можуть бути напівпрозорі, затемнені та декоративні матеріали. Сьогодні колекція плісированих тканин включає понад сотню матеріалів. Переконані, що ви знайдете серед них варіант відповідно до своїх потреб.

Плісе зазвичай мало важать і займають невелику площу вікна. Завдяки цьому інтер’єр буде достатньо освітленим. Функціональність, висока якість і доступність продукції у багатьох варіантах заслуговують на увагу.

Ми пропонуємо сучасні рішення для всіх типів вікон (включаючи незвичайні форми, такі як напівкола, трапеції чи трикутники). Ви можете вибрати серед широкого спектра матеріалів і різних способів керування. Наша компанія гарантує якість продукції, а також здійснює міцну й швидку установку за короткий термін.

 

Якщо у вас залишилися якісь питання – телефонуйте. Спеціалісти проконсультують вас щодо всієї продукції, представленої на сайті, а також допоможуть визначитися з вибором.

Телефон:

+38 (067)343-32-43

Адреса:

м. Львів, вул. Сихівська 4 (магазин Prestige House)

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 10:00-14:00

Соцмережі:

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 Усі права захищено