Про компанію

Із Sunguard Ваші покупки завжди будуть вдалими!

image19

Що ми робимо ...

Sunguard пропонує Вам якісні тканинні ролети, римські штори, жалюзі, ролокасети, гаражні ворота, автоматику для воріт тощо.

Компанія успішно функціонує у Львові з 2008 року і встигла створити відмінну репутацію. Вона вже десятий рік витримує шалену конкуренцію, розвиваючи мережу магазинів і збільшуючи кількість клієнтів.

Завдяки цінному досвіду Sunguard чудово орієнтується у різномаїтті продукції, яку пропонують виробники з різних країн. Ми співпрацюємо лише з тими, хто якнайкраще зарекомендував себе на ринку, аби Ви могли придбати у нас товари високої якості серед широкого асортименту за вигідними цінами.

roman_laurel

5 причин, чому слід обрати продукцію Sunguard

Великий досвід. Вже 10 років ми піклуємося про красу, безпеку та затишок сотень будинків, офісів і інших об'єктів.
Вигідна ціна та гарантія. Ми пропонуємо ті ціни, які є привабливими для наших клієнтів. Усі товари мають гарантію на 2 роки
⦁ Широкий асортимент. У нас завжди в наявності величезна кількість продукції найрізноманітніших розмірів і дизайнерських варіантів. 
⦁ Відмінна репутація. Ми завжди виконуємо власні зобов'язання вчасно і в повному обсязі. Цей факт оцінило безліч вже понад 300 замовників.
⦁ Продукція європейської якості. Ми співпрацюємо з компанією «Алютех», яка пропонує клієнтам у всьому світі естетичні та надійні рольставні, а також спеціальні захисні конструкції з алюмінієвих профілів.

sg7

Досвідчені працівники

Досвідчені працівники Sunguard отримують справжнє задоволення від якісно зробленої роботи. Всі є чудовими спеціалістами у своїй сфері, які завжди готові допомогти Вам вирішити навіть непрості задачі та якісно надати повний спектр послуг. Завдяки цьому компанія впевнено утримує передові позиції на ринку навіть за умов жорсткої конкуренції.

Головним пріоритетом для нас є якість і довговічність. Продукція Sunguard відрізняється високими характеристиками міцності й гарантовано прослужить довгі роки. Ми маємо найбільш широкий у Львові асортимент продукції, виконану у різноманітній кольоровій палітрі та з великої кількості матеріалів. Саме тому Ви зможете легко втілити в життя найбільш оригінальні дизайнерські рішення.

Телефон:

+38 (067)343-32-43

Адреса:

м. Львів, вул. Сихівська 4 (магазин Prestige House)

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 10:00-14:00

Соцмережі:

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 Усі права захищено