Сучасні вікна часто виготовляються з ПВХ. Такий матеріал дуже довговічний і екологічно чистий. Полівінілхлорид – це поєднання хлору, водню та вуглецю. Через свою надійність, звукоізоляційні властивості, якість і ціну пластикові вікна швидко замінили дерев’яні. От тільки коли – оптимальний період для їхньої заміни?

Багато хто вважає, що найкращий час, щоб замінити вікна, – з весни до осені. Мабуть, є побоювання, що втручання в зимовий період є більш «інвазивним». Хоча насправді зміна вікон під час холодів не означає, що вам доведеться залишатися на холоді, працюючи вдома. 

Усі найкращі компанії чудово знають, як працювати, не залишаючи вас «на відкритому повітрі» під час заміни вікон. Ті декілька хвилин, за які необхідно «зняти вікно, щоб поставити», будуть настільки швидкими, що ви нічого не помітите. А завдяки тому, що надворі холодно, ви зможете з першого моменту відчути чудовий комфорт, який забезпечують металопластикові вікна.

Який профіль вікон найкращий?

Це те, з чого безпосередньо збираються вікна, – певна основа. Зазвичай конструкція передбачає металеву частину, яка розташована зовні та всередині пластикової. Те, наскільки надійним і екологічним виявиться профіль, залежить від якості матеріалів. Найкраще, якщо пластик не буде містити шкідливі домішки зі специфічним запахом. Це важливий пункт у тому, як вибрати металопластикові вікна.

Який профіль вікон найкращий.Чудово зарекомендували себе такі виробники профілю:

 • Viknaroff

 • Rehau

 • Aluplast

 • Veka

 • Salamander

 • KBE

Німецькі компанії особливо добре знаються на розробці та виготовленні таких конструкцій. Такі профілі відповідають належним вимогам і стандартам міжнародного рівня. Щоправда, це відбивається на ціні, тож варто врахувати це. І якщо побачите німецькі ПВХ-профілі дуже дешево, слід насторожитися.

Обираємо склопакет

Роздумуючи про те, як вибрати вікно, приділіть увагу склопакету. Він може бути звукоізоляційним і теплозахисним. Другий значно товщий від першого. Також вони різняться особливостями виробництва.

Часом вікна можуть запотівати. Це відбувається через те, що всередині склопакету з’являється водяний конденсат. Він переходить на внутрішні стінки скла через те, що склопакети втрачають свою герметичність. 

Якщо мова про пластикові вікна високої якості, то таке відбувається лише через значний механічний вплив. Та в неякісних конструкціях герметичного пакету немає одразу, тому на склі може з’являтися конденсат одразу після встановлення. Особливо коли у приміщенні чи зовні – підвищена вологість.

Тип відкривання стулок.Тип відкривання стулок

Коли потрібно обрати пластикове вікно, зверніть увагу на те, як саме воно відчиняється. Наприклад, всередину чи назовні, з подвійним/комбінованим варіантом. Зважайте на особливості приміщення та ваші потреби. Sunguard пропонує вікна з різними способами відчинення – перегляньте каталог, щоб вибрати відповідний варіант.

Обираємо фурнітуру

Від цього залежить те, наскільки зручно буде користуватися вікнами. Також фурнітура впливає на герметичність. Вона може бути:

 • Регульована. Тоді ви зможете легко змінювати положення вікна, зачиняючи й відчиняючи його. 

 • Нерегульована. Тоді немає змоги регулювати вікно. Щоправда, такий варіант буде дешевшим за попередній.

Те, які вікна кращі, залежить від ваших потреб. Вибір дуже індивідуальний, та якщо маєте питання, наші спеціалісти завжди готові проконсультувати вас.

Аксесуари і комплектуючі

Як правильно вибрати металопластикові вікна? Варто зважати, зокрема, на їхні комплектуючі та аксесуари. Вони впливають на мікроклімат у приміщенні, зручність використання конструкції та навіть її безпеку. До таких деталей можуть належати:

 • Алюмінієва накладка

 • Антимоскітна сітка

 • Відливи та дашки

 • Віконні ручки

 • Жалюзі в склопакеті

 • Засувки для балконних дверей

 • Кольори ламінації

 • Підвіконня

 • Провітрювачі

Заміряємо пластикові вікна правильно

Правильне виконання замірів дозволяє належним чином оцінити вартість послуг і впливає на подальшу експлуатацію вікон. Перед остаточним замовленням постачальник зазвичай проводить хоча б одну перевірку, щоб визначити ці розміри з більшою точністю. Та все одно краще проводити автономне вимірювання, щоб зорієнтуватися за ціною майбутнього замовлення від першої оцінки. 

Тепер, коли ви вже розумієте, як вибрати металопластикове вікно, пропонуємо дізнатися про виконання замірів. Насправді зробити це доволі просто. Головне, приділяти належну увагу двом основним показникам (ширині та висоті), враховуючи деякі особливості.

 • Замір пластикового вікна.Ширина. Щоб розрахувати її, передусім необхідно повністю відчинити вікно. Таким чином можна виявити загальну ширину з найвужчої точки. Форма віконної рами не завжди є правильною, отже, вимагає вимірювання в найвужчому місці. Один і той же вимір доцільно проводити на кількох частинах рами, тому подбайте про те, щоб із максимальною ретельністю визначити ширину. Її слід вимірювати в міліметрах, підвищуючи таким чином рівень точності оцінки.

 • Висота. Процес розрахунку такий же, з тією різницею, що обчислення буде проводитися по вертикалі, а не по горизонталі. Тільки установка вікон на існуючі рами вимагає, щоб конструкція була видалена при встановленні нової рами. Тому, якщо це так, доцільно спробувати розрахувати висоту, тримаючи метр вертикально, спираючись на стару раму у верхній частині та на матеріал у нижній частині. Корисно провести вимірювання на різних ділянках рамки, відзначаючи результат у міліметрах.

Як би інтуїтивно це не було, вимірювання буде значно простішим, якщо немає старої рамки, яку потрібно враховувати. Коли перед вами лише стіна, то підрахунок ширини та висоти буде ще простішим – із меншою похибкою. Варто провести заміри металопластикових вікон за кількома точками. Можна виміряти товщину рами старих вікон як у внутрішній частині, так і у зовнішній передній частині.

Таким чином, маючи ці дані під рукою, легко оперативно замінити чи вперше встановити вікна у квартирі. Виконавши заміри, є можливість скоротити час, звернувшись до компанії, а вже потім отримати фінальну перевірку від постачальників вікон. Однак знайте, що для Sunguard установка починається безпосередньо з огляду. Тому якщо ви попросите нас швидко і без огляду «оцінити вікно», це буде важно зробити належним чином. Адже фахівці мають певну систему, якої слід дотримуватися, щоб якісно надати вам послуги.

Де замовити металопластикові вікна?

Компанія Sunguard одразу вирішила працювати тільки з матеріалами найвищої якості. Тому пропонує вироби найвищого рівня стійкості до вітру та дощу, пов’язані з сучасними методами монтажу. На металопластикові вікна та їхню установку є тривала гарантія. Це дозволяє спеціалістам працювати спокійно та з усвідомленням того, що у клієнтам вдасться уникнути цвілі, конденсату й інфільтрації.

Команда Sunguard чудово знається на якісних конструкціях, тож залюбки підкаже, які вікна вибрати краще саме у вашому випадку. Телефонуйте за номером +38 (067) 343-32-43 , щоб зробити замовлення та проконсультуватися.