Вертикальні жалюзі у Львові

Перевірені часом, практичні та зовнішньо привабливі вертикальні жалюзі на вікна є популярним засобом захисту від денного світла, ультрафіолету, сторонніх поглядів. Сама назва говорить про головну особливість систем – вертикальне положення тканинних смужок, що можуть мати будь-який розмір в довжину, бажаний колір або навіть принтований малюнок.

Використовуються жалюзі вертикальні не тільки для офісів. Акуратні штори виявляються прекрасним варіантом оформлення панорамних вікон у школах, лікарнях, ресторанах, готельних номерах та навіть у приватних котеджах. Такі прості конструкції дозволяють легко регулювати рівень освітлення, захищаючи кімнату від нагріву улітку, створюючи затишок та комфорт у будь-який сезон.

Вертикальні тканинні жалюзі

Конструктивно вертикальні жалюзі на вікна складаються з карнизу, у якому інтегровано спеціальний механізм, тканинних ламелей та ланцюжка для керування положенням стрічок у навколишньому просторі. Тканина, з якої виробляються штори, має просочення, що відштовхує пил та надає антистатичні властивості. Ширина ламелей може бути 2-х видів – 89 мм і 127 мм, а довжина добирається в залежності від особливостей вікон та побажань замовника. Серед важливих особливостей і переваг таких виробів слід відзначити:

  • надійний захист від сонячного світла, негативного впливу ультрафіолетових променів, поглядів ззовні;
  • можливість обертання ламелей;
  • повне розсування у обидва боки чи у єдиному напрямку;
  • можливість використання для перекриття вікон панорамного типу;
  • необмеженість довжини ламелей;
  • легкість керування;
  • достатня простота догляду з можливістю прання.

Ще необхідно додати, що жалюзі вертикального типу візуально збільшують приміщення, а також добре пропускають свіже повітря.

Замовити вертикальні жалюзі

Щоб замовити вертикальні жалюзі, ви вже зараз можете звернутися до нашої компанії. Ми допоможемо вибрати кращий варіант ламелей (тканину, колір), зробимо грамотні та вірні заміри, виготовимо високоякісні, естетичні та довговічні жалюзі згідно з усіма вашими побажаннями та у попередньо узгоджені терміни. Телефонуйте, якщо потрібна консультація та швидке вирішення віконного питання на професійному рівні. 

Телефон:

+38 (096) 555-44-10

Адреса:

м. Львів, вул. Сихівська 4 (магазин Prestige House)

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 10:00-14:00

Соцмережі:

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 Усі права захищено