Чи варто встановлювати ролети та жалюзі в офіс?

Далеко не кожен офіс має велику площу, тому установка дверей і перегородок інколи виявляється недоцільною. Але існує чудова альтернатива – монтаж ролетів. Це доволі надійне рішення, яке встигло себе зарекомендувати з найкращої сторони.

Важливо забезпечити своїм працівникам комфортні умови. Компанія Sungard займається установкою ролетів і жалюзі для офісних приміщень. Перші представляють собою конструкцію, що складається з алюмінієвих планок – ламелів. Вони об’єднані в одне полотно та можуть рухатися, а у відкритому стані – згортатись у короб. Коли пристрій зачинений, то його нижня частина фіксується за допомогою замка, перекриваючи прохід.

Ролети допоможуть вирішити декілька завдань:

Захист від проникнення. Завдяки широкому асортименту моделей, охочі зможуть легко підібрати собі варіант залежно від бажаного класу захисту.
Регулювання температури в холод і спеку. Наприклад, взимку стовпчики на градусниках так і норовлять спуститися якомога нижче. Саме через вікна виходить близько 70% тепла в приміщенні, але цей відсоток можна знизити, встановивши рольставні. Пінне заповнення відмінно зіграє роль теплоізоляції.
Шумоізоляція. Багато офісів розташовані на перших поверхах будівель. Через це весь шум з доріг і вулиць надходить прямо в них, що може негативно відобразитися на робочому процесі. Ролети Sungard допоможуть впоратися з цим. Можна їх встановити із внутрішньої чи зовнішньої сторони приміщення.

Чому на офісних вікнах часто можна побачити жалюзі?

Сучасні жалюзі – це не лише практична конструкція, вона поліпшує загальний вигляд всього офісу та підвищує його презентабельність. Причини, чому офіс-менеджери та дизайнери надають перевагу саме їм:

1. Можна регулювати потрапляння світла. Вас не турбуватимуть відблиски, навіть якщо столи розташовані близько до вікна.
2. Контроль надходження тепла. Коли яскраво світить сонце, то неважливо, наскільки добре працюють кондиціонери, адже спека все одно відчуватиметься. Встановивши віконні жалюзі, Ви зможете уникнути потрапляння прямих сонячних променів. Пристрій створить додатковий прошарок, який допоможе регулювати температуру всередині офісу.
3. Офісні меблі виглядають як нові. Неконтрольоване проходження тепла може викликати небезпеку для деяких меблевих елементів. Через вплив променів сонця, їхній стан доволі швидко погіршується. Дивани, крісла, стільці можуть втратити свій вигляд, а жалюзі допоможуть продовжити термін їхньої експлуатації.
4. Заощадження електроенергії. Встановлена конструкція допоможе зменшити рахунки за електрику. Ви можете згорнути жалюзі, щоб пропустити більше світла до офісу чи навпаки закрити їх, зменшивши надходження тепла. Тоді кондиціонер почне менше працювати й відповідно менше витрачати енергії.

5. Зручність у користуванні. Конструкцію відносно легко встановити та обслуговувати. Вона проста й легка у використанні.

Ролети й жалюзі – чудове рішення для офісів, адже вони захистять від проникнення, допоможуть регулювати температурний режим і стануть стильною окрасою інтер’єру та екстер’єру.

Телефон:

+38 (067)343-32-43

Адреса:

м. Львів, вул. Сихівська 4 (магазин Prestige House)

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 10:00-14:00

Соцмережі:

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 Усі права захищено