З якого матеріалу краще обирати жалюзі?

Ролети використовуються у всьому світі як практичне та просте рішення для вікон. Це спеціальні штори, що складаються з окремих горизонтальних алюмінієвих або вертикальних тканинних ламелей, що дозволяють змінювати потік освітленості в кімнаті. Конструкція швидко завоювала довіру, ставши чудовою альтернативою звичним нам тюлі та шторам.
Різноманітність видів і колірних рішень робить ролети універсальним рішенням для всіх стилів інтер’єру та будь-якої кімнати. При цьому вони вигідно відрізняються своєю ціновою доступністю. З їхньою допомогою можна затемнювати приміщення саме тоді, коли в цьому є необхідність.

Ролети в дитячій кімнаті дозволять створити напівтемряву під час денного сну та продовжити спокій вранці. У вітальні можна легко створити вдень ​​«темряву кінозалу» і подивитися улюблений фільм у повній тиші та спокої. При виборі важливо дивитися на щільність матеріалу та те, наскільки якісним є стикування ламелей.

Які бувають види жалюзі за матеріалами?

1. Тканинне полотно. Цей варіант найбільш популярний. Тканинні вироби за своїм зовнішнім виглядом нагадують класичні штори. Перевірте, якої товщини використовувалася тканина у виробництві. Чим товщою вона буде, тим краще жалюзі захистять вас від сонячних променів. Краще, щоб полотно було просякнуте спеціальними речовинами, що захищають виріб від вогню та вбирання жиру.
2. Пластик. Це доволі бюджетне рішення. Такі жалюзі частіше за все встановлюють в офісах і громадських приміщеннях. Їх легко мити, вони недорого коштують, доволі практичні, але за красою значно поступаються іншим варіантам.
3. Дерево. Конструкція здатна прикрасити будь-яке приміщення. У поєднанні з дерев’яними меблями створиться особлива атмосфера затишку, спокою та комфорту. До мінусів використання належить відносно висока вартість виробу. Також він потребує особливу акуратність у збиранні. Дерев’яні поверхні не можна терти та часто мити водою.
4. Алюміній. Метал покривають спеціальною різнобарвною емаллю, яка крім краси надає ламелям особливої міцності та стійкість до зовнішніх впливів. Також емаль не дозволяє алюмінію нагріватися на сонці.
Матеріал, із якого виготовляються ламелі, повинен легко піддаватися очищенню. Краще, якщо регульовані полотна матимуть спеціальне покриття, що відштовхуватиме пил. Сучасний дизайн ролетів дозволяє пограти кольором, текстурою та матеріалом. Положення та ширина ламелей теж може бути дуже різноманітними.

Чому популярність ролетів щоденно зростає?

Пояснити це можна наступними перевагами:

  • ролети легко тримати в чистоті. Їх не потрібно знімати перед чищенням, а потім вішати назад;
  • у порівнянні з класичними шторами, вони мають значно триваліший термін експлуатації;
  • володіють унікальною здатністю – тривалий час зберігати свій первинний вигляд;
  • більшість моделей ролетів не вбирає запахи і вологу;
  • відмінно захищають від сонця та сторонніх поглядів із вулиці

Існує багато варіантів жалюзі, але найбільшим попитом користуються тканинні ролети. Завдяки їхній установці Ви отримаєте прекрасну та практичну альтернативу шторам і гармонійно доповните будь-яку кімнату.

dasd

Телефон:

+38 (096) 555-44-10

Адреса:

м. Львів, вул. Сихівська 4

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо